La Roche Posay Anthelios Invisible Spray 50+
La Roche Posay

La Roche Posay Anthelios Invisible Spray 50+

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

La Roche-Posay Anthelios Spray i padukshëm SPF 50+. Mbrojtje shumë e lartë nga dielli për trupin. Spray transparent, ideal për lëkurë të ndjeshme dhe është rezistent ndaj ujit, edhe rërës. Cilësia e dritës absorbohet shpejt pa u ngjitur dhe nuk funksionon gjatë aplikimit. Lëkura e ndjeshme ndaj diellit jo vetëm që mbrohet nga rrezet e dëmshme UVA, UVB dhe IR-A por edhe nga pluhuri dhe papastërtitë.

Përdorimi: Vendosni spray për diellin për lëkurë të ndjeshme menjëherë para se të bëni banjë dielli. Për të ruajtur mbrojtjen, rivendosni rregullisht dhe bujarisht spërkatjen ndaj diellit, veçanërisht pas djersitjes ose tharjes.

Përbërësit: Aqua / Water • Alcohol Denat. • Homosalate • Ethylhexyl Salicylate • Butyl Methoxydibenzoylmethane • Ethylhexyl Triazone • Octocrylene • Glycerin • Propanediol • Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine • C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer • Diisopropyl Adipate • Diisopropyl Sebacate • Dicaprylyl Ether • Triethanolamine • Tocopherol • Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid • Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer • Caprylyl Glycol • Drometrizole Trisiloxane • Sodium Polyacrylate • Trisodium Ethylenediamine Disuccinate • Parfum / Fragrance


Shpërndaje