La Roche Posay NUTRITIC LEVRE
La Roche Posay

La Roche Posay NUTRITIC LEVRE

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,230.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Balsami ushqyes La Roche Posay është një trajtim ushqyes dhe hidratues për buzët e ndjeshme. Riparon në mënyrë të qëndrueshme buzët e thata, të dëmtuara, për t'i bërë ato të buta dhe të trasha.

          Përbërësit: Polyethylene, Polybutene, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Butyrospermum Parkii / Shea Butter, Hydrogenated Polyisobutene, Myristyl Myristate, Cera Alba / Beeswax, Octyldodecanol, Ricinus Communis / Castor Seed Oil, Cetyl Alcohol, Mnantam Sea Albfo / Meadowhes Alba / Prairie Cetyl Palmitate, Glycerin, Ribes Nigrum / Black Currant Seed Oil, Echium Lycopsis / Echium Lycopsis Fruit Oil, Coriandrum Sativum / Coriander Fruit Oil, Prunus Armeniaca / Apricot Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Hydroxypalmitoyl Sphinganine, Pentaioxyhydrox1891 Hydroxyhydroxlrox1 / hydrox1rox1 / Sphinganine , Stearyl Alcohol, Glycine Soja / Soybean Oil, Myristyl Alcohol, Citric Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate.


          Shpërndaje