KIDAL PLUS 400 IU GOCCE 30ML
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

KIDAL PLUS 400 IU GOCCE 30ML

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,330.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Kidal 400 IU Plus është një suplement që përmban Vitaminë D3 dhe DHA.

Vitamin D

  • Ndihmon në zhvillimin kockor të fëmijës
  • Ndihmon në fuqizimin e muskujve
  • Merr pjesë në formimin e smaltit të dhëmbëve

DHA

  • Ndihmon në zhvillimin e trurit
  • Ndihmon sistemin nervor dhe shikimin

 


Shpërndaje