KETORAL Medical Shampo
KETORAL

KETORAL Medical Shampo

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 755.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Shampo KETORAL, për trajtimin e zbokthit, dermatitit seborrheik dhe varieteteve të pityriasis; Përveç trajtimit të kërpudhave, ajo gjithashtu heq yndyrën nga lëkura e kokës.

Hidraton flokët duke marrë parasysh ekuilibrin pH të flokëve. Gjithashtu është shumë i mirë për humbjen e flokëve të shkaktuar nga faktorë gjenetikë.Shpërndaje