Kelual DS Shampo
Ducray

Kelual DS Shampo

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,150.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Kelul Ds shampo kundra zbokthit. Përdoret një herë në javë, lejon parandalimin e rishfaqjes së zbokthit në një mënyrë të qëndrueshme. Gjithashtu qetëson skuqjen dhe zvogëlon kruarjen e shkaktuar nga zbokthi.

Shpërndaje