Jointace Sport 30Tab
VITABIOTICS

Jointace Sport 30Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,500.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Jointace Sport përmban përbërësit më të avancuar: Bromelain, enzimë e ekstraktuar nga ananasi, si dhe acid hialuronik natyral. Jointace Sport është formuluar duke përdorur kërkimet shkencore më të fundit dhe prodhohet me standartet më të larta farmaceutike të kontrollit të cilësisë. Formulimi është pa medikamente dhe është i përshtatshëm për femrat dhe meshkujt. 
  • Bakri kontribuon në mirëmbajtjen e indeve lidhëse, kështu që është i dobishëm për kërcet (meqenëse kërci është i përbërë nga inde lidhëse)
  • Vitamina D3, Zinku dhe Manganezi ndihmojnë të gjitha në mbajtjen e një shëndeti normal në kocka. Vitamina D3 është në formën e Cholecalciferol që formohet në mënyrë natyrale nga trupi gjatë ekspozmit në diell.
  • Vitamina C ndihmon në formimin e kolagjenit për funksionimin normal të kockave dhe kërceve.

                Shpërndaje