Jointace Gel 75ml
VITABIOTICS

Jointace Gel 75ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Një përzierje e një sërë vajrash thelbësorë me Glukozaminën dhe Kondroitinën me cilësi të lartë, të gjitha në një xhel masazhi. Një xhel masazhi i përparuar për nyje dhe muskuj të shëndetshëm. Vajra thelbësorë si xhenxhefili, livando, eukalipt dhe sytha e karafilit Krijuar për njerëzit e sportit dhe për të ruajtur shëndetin e përgjithshëm.
           Shpërndaje