Jamieson A+D
Jamieson

Jamieson A+D

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,080.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Jamieson A + D është formuluar me 10,000 IU të vitaminës A dhe 800 IU të vitaminës D3 për zhvillimin dhe mirëmbajtjen e lëkurës, kockave dhe dhëmbëve të shëndetshëm, si dhe mbështetjen e shëndetit të syve.

Përfitimet:

  • Ndihmon për të ruajtur funksionin imunitar
  • Lëkurë të shëndetshme
  • Ndihmon në zhvillimin dhe mirëmbajtjen e shikimit (dhe parandalimin e verbërisë së natës)
  • Ndihmon në zhvillimin dhe mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve
  • Ndihmon në përthithjen e kalciumit dhe fosforit

Shpërndaje