Jalupro Enhancer Gel eyelashes+eyebrows 9ml
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Jalupro Enhancer Gel eyelashes+eyebrows 9ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 3,230.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Jalupro Enhancer Gel eyelashes+eyebrows, kombinimi inovativ i ekstraktit të Red Clover dhe Acetyl Tetrapeptide-3 që stimulon prodhimin e keratinës, forcon, zgjat dhe trash qerpikët dhe vetullat.

Përbërësit: Ekstrakt i tërfilit të kuq + Acetil-Tetrapeptid-3


Shpërndaje