Immuniflor
ESI

Immuniflor

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,560.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ky suplement dietik përmban Echinacea, Uncaria, Zink dhe Vitamina C dhe mjaltë Manuka. Ekstrakte të Echinacea dhe Uncaria ndihmojnë për t'i dhënë një imunitet sistemit imunitar. Vitamina C dhe Zink ndihmojnë sistemin imunitar të funksionojë si duhet. Zinku ndihmon gjithashtu në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.

     


    Shpërndaje