Ialoclean Spraj
Farma-Derma

Ialoclean Spraj

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Indikohet si një trajtim ndihmës i sëmundjeve të traktit respirator si:

  • Oro-faringit si në fazën akute ashtu edhe në kronike
  • Ngurtësi dhe kollë e një natyre irrituese, gjendjet post virale
  • Simptomat e gripit ose ftohjes
  • Manifestime ekstraezofageale nga refluksi i stomakut në traktin e sipërm respirator (faringit kronik, kollë).
Shpërndaje