HYLOCOMOD Pika për sy
Ursapharm

HYLOCOMOD Pika për sy

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pikat lubrifikuese të syve HYLO COMOD® ofrojnë hidratim efektiv dhe të besueshëm të syve të thatë. Duke forcuar filmin natyror të lotëve, sytë marrin mbrojtje afatgjatë nga dëmtimet serioze të shkaktuara nga tharja. Prandaj, pikat lubrifikuese të syve HYLO COMOD® janë zgjidhja optimale për simptomat e syve të thatë.

Ky medikament merret pa përshkrimin e mjekut. Ju lutem lexoni instruksionet për përdorimin dhe efektet anësore.

  


Shpërndaje