Hydra Bebe Krem Fytyre
Mustela

Hydra Bebe Krem Fytyre

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Formuluar në mënyrë specifike për lëkurën e bebes që nga dita e parë e lindjes, Hydra Bebe krem për fytyrën është krijuar si përkujdesje e përditshme e fytyrës. Lëkura hidratohet menjëherë dhe për një kohë të gjatë, falë bashkimit të vajrave bimore dhe  vitaminave E dhe F. Lëkura është e butë e mëndafshtë në prekje, falë edhe gjalpit Karite.

Përbërësit: 88 %  përbërës me origjinë natyrale.

  • Avocado Perseose: përbërës aktiv me origjinë natyrale i patentuar që përforcon barrierën e lëkurës dhe ruan pasurinë e saj qelizore.
  • Vaj jojoba: rilipidon, riparon dhe hidraton natyrshëm.
  • Vitaminë F: restauron dhe ruan ekuilibrin e ujit në lëkurë.
  • Gjalpë Karite: zbut, qetëson dhe ushqen epidermën.

Shpërndaje