Honeybee Sun Safe SPF 50 – Për Lëkura Mikse në të Yndyrshme
Honeybee

Honeybee Sun Safe SPF 50 – Për Lëkura Mikse në të Yndyrshme

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,400.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Krem hidratues dite delikat SPF 50 me filtra UVA UVB. Me Acid Hyaluronik. Ka teksturë të hollë velvet që nuk yndyros. Mjalti, extrakti propolisit, rrushit & Vitaminat A,E, kanë veprim antioksidant duke mbrojtur nga radikalet e lira. Acidi hyaluronik ka efekt antirrudhe. Mbrojtje nga rrezet UVA & UVB me filtra mineral. Paketuar në vazo plastike me vakum e cila mbron SPF 50+ nga oksidimi.

    Përdorimi: Apliko 15 minuta përpara ekspozimit në diell. Të vendoset në lëkurë te pastër. Riapliko të paktën cdo 2-3 orë, ose pas 80 minutash në rast espozimi të lartë në diell, notim, djersitje etj. Produkt i testuar dhe i sigurt.

    Kujdes: Vetëm për përdorim të jashtëm. Evitoni kontaktin me sytë. Në rast alergjie ndaloni përdorimin.

    Përbërësit:  Aqua, ethylhexyl salicylate, dibutyl adipate, diethylhexyl butamido triazone, bis-ethylhexyloxyphenol, methoxyphenyl triazine, ceteareth-20, ethylhexyl methoxycinnamate, zinc oxide(non nano), arachidyl alcohol, glycerin, raw honey, phenoxyethanol, behenyl alcohol, arachidyl glucoside, cetearyl alcohol, propolis extract, caprylyl glycol, tocopheryl acetate, imidazolidinyl urea, tocopherol, simmondsia chinensis(jojoba)seed oil, vitis vinifera fruit extract, peg-8, sodium hyaluronate, bisabolol, tetrasodium glutamate diacetate, beeswax, honey flower organic fragrance oil, ascorbyl palmitate, allantoin, glucose, citric acid, ascorbic acid, sodium benzoate.


    Shpërndaje