Honeybee Sun Block SPF 50
Honeybee

Honeybee Sun Block SPF 50

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Sun Block është një stick që mbron nga rrezet e diellit me filtër mineral SPF 50. Mund të aplikohet vetëm ose pas kremit të diellit për ekstra mbrojtje. Përshtatet për çdo tip lëkure, përdoret edhe tek fëmijët, nuk yndyros as nuk e lë të bardhë fytyrën.

Përdorimi: Apliko 15 minuta përpara ekspozimit në diell. Të vendoset në lëkurë pas një kremi hidratues, kryesisht mbi zonat delikate, të ndjeshme dhe mbi nishane. Riapliko të paktën çdo 2-3 orë, ose pas 80 minutash në rast ekspozimi të lartë në diell, notimi, djersitje etj. Kontrollo përbëresit në rast alergjie. Produkt i testuar dhe i sigurt.

Përberësit: (INCI): Organic Cera Alba (beeswax), Zinc Oxide (non nano), Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Butyrospermum (Shea Butter), Tocopherol (Vitamin E)


Shpërndaje