Honeybee Scrub me fara luleshtrydhe
Honeybee

Honeybee Scrub me fara luleshtrydhe

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,300.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Scrubi yummy Honeybee përmban mjaltë, vaj jojoba, vitamin E, fara luleshtrydhe, kajsie dhe kokrriza arrash. Shërben për te pastruar qelizat e vdekura nga lëkura si dhe përdoret si maskë.  Me pas kur shpërlahet e lë shumë të hidratuar lekurën. 

Ky Scrub bën pastrimin e lëkurës nga qelizat e vdekura. Kokërrizat e farave të luleshtrydhes, arrës dhe kajsisë nuk janë aspak agresive me lëkurën. Mjalti, vaji Jojoba dhe Vitamina e ushqejnë atë.

Përdorimi: Aplikohet në lëkurë të pastër me masazh të lehtë në formë rrethore. Mund të mbahet 5 minuta si maskë dhe shpërlahet. Këshillohet 2-3 herë në javë.

Kujdes: Nuk duhet t'i keni duart me ujë kur të prekni Scrubin. Evitoni kontaktin me gojën dhe sytë. Në rast alergjie ndaloni përdorimin.


Shpërndaje