Honeybee Krem Hidratues për zonën e Syve
Honeybee

Honeybee Krem Hidratues për zonën e Syve

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,100.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ky krem ushqen dhe ruan elasticitetin e zonës rreth syve! Ka veprim antirudhë të lehtë dhe ndihmon parandalimin e rrudhave të para. Përmban vitamina E, A, B5 dhe ekstrakte vajrash plus mjaltë i cili bën një formulë unike dhe karakteristike të linjës Honeybee.

Përdorimi: Ky krem mund të përdoret në mëngjes dhe në darkë, në kockën e syrit duke masazhuar lehtë me gishtin e unazës.

Kujdes: Ne rast alergjie ndaloni përdorimin. Të mbahet në vend të freskët.

Përbërësit: (INCI): Aqua, raw organic Honey, Glycerin, olive derivated wax, Argania Spinosa Kernel (Argan) oil, Rosa Canina(Rosehip) oil, Amyl Cinnamal (Jasemin), Grapefruit seed oil, Vitamin E (tocopherol), Vitamin A (retinyl palmitate) , Vitamin B5 (panthenol)


Shpërndaje