Honeybee Krem Hidratues për Lëkurë të Thatë
Honeybee

Honeybee Krem Hidratues për Lëkurë të Thatë

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Për një fytyrë sa më të shëndetshme, lëkura jonë ka nevojë për përkujdesje dhe trajtime të vazhdueshme. Perdorimi i nje kremi Hidratant eshte mjaft i rëndësishëm, të cilin mund ta aplikoni në lekurën tuaj pas pastrimit te saj.

  • Vaji i Ullirit, i Avokados dhe Gjalpi i Kiratesë ushqejnë, zbusin dhe hidratojnë lëkurën tuaj.
  • Mjalti organik, Propolisi dhe Xheli Aloe Vera ndihmojnë rigjenerimin e shenjave të ndryshme.
  • Pa Parabenë, Pa Silikone, Pa Ngjyrues, Pa konservues! Jo i yndyrshëm.
  • Me pH të balancuar !

Përdorimi: Ky krem mund të përdoret si krem dite dhe nate, në veçanti këshillohet përdorimi pas dushit.

Kujdes: Vetëm për përdorim të jashtëm. Evitoni kontaktin me sytë. Në rast alergjie ndaloni përdorimin.

Përbërësit: (INCI): Aqua, Organic Aloe Barbadensis Leaf Juice, Raw Honey, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum (Shea Butter), Beeswax, Olive derivated wax, Bee Propolis, Zinc Oxide, Titanium Dioxide, Vitamin E (Tocopherol), Vitamin A (retinyl palmitate), Vitamin C (Ascorbic Acid)


Shpërndaje