Honeybee Face Mask Wash Off me Argjilë të Kuqe
Honeybee Face Mask Wash Off me Argjilë të Kuqe
Honeybee

Honeybee Face Mask Wash Off me Argjilë të Kuqe

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 700.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Maska me argjile jeshile është dhurata më e bukur që mund t'i bëni fytyrës tuaj! Kjo maskë sugjerohet për lëkura normale, të thata dhe delikate në të ndjeshme. 

  • Mjalti organik ushqen në thellës lëkuren, mbron dhe rrit elasticitetin e saj.
  • Argjila e kuqe dhe e bardhë pastrojnë lëkurën, luftojnë skuqjet dhe nuk e thajnë atë.
  • Vitamina C ka efekt zbardhues dhe ndihmon zbehjen e shenjave kafe në lëkure.

Përdorimi: Vendoset në lëkurë të paster. Keshillohet të përdoret vetem në darkë, 1-2 herë në javë. Mund të mbahet 10 min deri në 1 orë. Shpërlahet me ujë të fresket.

Kujdes: Nuk hahet! Ne rast alergjie ndaloni përdorimin. Te mbahet në vend të freskët.

Përbërësit: (INCI): Raw Organic Honey, Kaolin (White Clay), Red (Montmorilonite) Clay Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Zinc Oxide, Xantham Gum, Vitamin C ( Ascorbic acid).

 Shpërndaje