Honeybee Balm Pastrues për Fytyrë – Mango Butter
Honeybee

Honeybee Balm Pastrues për Fytyrë – Mango Butter

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,800.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Formuluar për të shkrirë make-upin dhe papastërtitë në lëkurë. Hipoalergjik, delikat me sytë, përshtatet për cdo tip lëkure. Gjalpi Mangos në kombinim me vajin Jojoba & Macadamia zbusin dhe ushqejnë lëkurën pa shkaktuar irritime. Dylli organik i bletes mbron barrieren e fytyrës nga faktoret e jashtem.

Përdorimi: Merrni një sasi të përshtatshme balmi me spatul dhe aplikojeni në lëkurë të thatë. Masazhojeni fytyrën butësisht me lëvizje rrethore, duke perfshirë edhe zonën e syve. Më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të vakët e të bollshëm, duke larguar çdo mbetje papastërtie.

Përbërësit: (INCI): Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Mangifera indica Seed (Mango) Butter, Butyrospermum (Shea Butter) Beeswax, Olive derivated wax, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol Wax, Citric acid, Vitamin E (Tocopherol) Vitamin B5 (D-PANTHENOL), grapefruit seed extraxt, naticide, Amyl Cinnamal (Jasemin) Organic Fragrance oil.


Shpërndaje