Holle Pure me miks perimesh dhe oriz
Holle

Holle Pure me miks perimesh dhe oriz

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pure që përdoret si ushqim plotësues, për një menu më të larmishme. Me përmbajtje karrotë, patate, spinaq, domate dhe oriz.  Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten. Me cilësinë më të lartë organike nën certifikimin Demeter. 

I përshtatshëm për bebe mbi 8 muaj.

 


Shpërndaje