Holle Organic crunchy snack millet-Mango
Holle

Holle Organic crunchy snack millet-Mango

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 260.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Mel organik dhe mango në formë patatinash të përshtatshme për fëmijë mbi 8 muajsh.  Me përmbajtje: mel, semolina, vaj luledielli dhe pluhur mango. 
Pa sheqerna dhe kripëra të shtuara, pa vezë, pa laktozë dhe pa gluten. 


Shpërndaje