Holle Organic Oats Porridge
Holle

Holle Organic Oats Porridge

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 600.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ushqim i pasur me vitamina për rritjen e shëndeteshme të fëmijës. Mund të pregatitet me qumësht gjiri, me qumësht formule ose me ujë. Lehtësisht e tretshme dhe nuk përmban qumësht apo sheqer.

I përshtatshëm për fëmijë mbi 6 muaj.

 


Shpërndaje