Holle Organic Infant Follow-On Formula 2
Holle

Holle Organic Infant Follow-On Formula 2

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,950.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Formula organike për bebe HOLLE është e bërë nga 99% përbërës të rritur në mënyrë organike. Qumështi i përdorur në formulat HOLLE vjen nga lopë të rritura në ferma biodinamike (Demeter) në ambiente me përkujdesje dhe të përshtatshme. Fermat i përmbahen në mënyrë strikte legjislacionit europian si dhe rregullave ndërkombëtare Demeter.

Përbërës të tjerë të rëndësishëm përfshijnë vajrat organik vegjetal që i japin bebes acidet yndyrore të rëndesishme. Niseshtja organike dhe maltodekstrina të derivuara nga misri e bëjnë më kremoz. Pjesa e mbetur prej 1% e përbërësve janë vitamina dhe minerale të nevojshme për zhvillimin e bebes suaj sipas legjislacionit të BE.

I përshtatshëm për ushqyerje me shishe por gjithashtu për përgatitjen e pureve Holle. I lehtë për tu tretur, pa gluten,pa sheqer të shtuar, qumësht Demeter.

I përshtatshëm për bebe pas muajit të 6-të.

 


Shpërndaje