Holle Organic Growing Up Fomula 3 - Qumësht dhie
Holle

Holle Organic Growing Up Fomula 3 - Qumësht dhie

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 2,400.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Holle Organic Infant Goat Milk Follow-on Formula 3 prodhohet me qumësht organik dhie. Dhitë rriten sipas të gjitha kushteve e rregullave të kërkuara nga Bashkimi Europian (EU organic law).Organic Infant Goat Milk Follow-on Formula 3 mund të përdoret për të përgatitur dhe puretë Holle. 

I përshtatshëm për bebe nga muaji i 12-të.

 


Shpërndaje