Holle Organic crunchy snack millet
Holle

Holle Organic crunchy snack millet

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Mel organik në formë patatinash të përshtatshme për fëmijë mbi 8 muajsh.  
Pa sheqerna dhe kripëra të shtuara, pa vezë, pa laktozë dhe pa gluten. 


Shpërndaje