Holle Organic Baby Mini-Rusks
Holle

Holle Organic Baby Mini-Rusks

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 550.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Holle Organic-Baby Mini-Rusks  janë pa vezë, kripë dhe vaj palme. Holle Organic-Baby Mini-Rusks janë perfekte për foshnjat nga 8 muaj, për të praktikuar përtypjen dhe kafshimin, ose për ushqimin e duhur të shijshme të fëmijeve. Madhësia është ideale për t'i kapur duart e vogla të foshnjës. Produkt i çertifikuar nga Demeter.  

I përshtatshëm për bebe mbi 8 muaj.

 


Shpërndaje