Holle Kiwi Koala Pure - Dardhë, banane dhe kivi
Holle

Holle Kiwi Koala Pure - Dardhë, banane dhe kivi

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pure me përmbajtje dardhë, banane dhe kivi. Ideal si një mesvakt. Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë. Me cilësinë më të lartë nën certifikimin Demeter. 

I përshtatshëm për fëmijë mbi 8 muaj.

 


Shpërndaje