Holle Couscous
Holle

Holle Couscous

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 350.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Holle Couscous është një përgatitje organike perimesh me pulë, karrota, bollgur gruri dhe bollgur orizi, mes përbërësve të tjerë. Pa kripë të shtuar.

I përshtatshëm për fëmijë mbi 8 muaj.
Shpërndaje