Holle Blueberry Bear
Holle

Holle Blueberry Bear

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pure e imët e bërë nga mollë, banane, boronicë dhe kos në cilësinë më të mirë organike. Praktike si mes-vakt.

I përshtatshëm për fëmijë mbi 8 muaj.

 


Shpërndaje