Holle Blue Bird Pure - Mollë, dardhë, boronicë dhe tërshërë
Holle

Holle Blue Bird Pure - Mollë, dardhë, boronicë dhe tërshërë

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pure me përmbajtje mollë, dardhë, boronicë dhe tërshërë. Ideal si një mesvakt. Pa shtesa dhe sheqer të shtuar. Pa gluten, pa vezë, pa laktozë. Me cilësinë më të lartë nën certifikimin Demeter. 

I përshtatshëm për fëmijë mbi 6 muaj.

 


Shpërndaje