Holle Birchermuesli pure me fruta
Holle

Holle Birchermuesli pure me fruta

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 250.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Pure që përdoret si ushqim plotësues, për një menu më të larmishme. Me përmbajtje fruta (mollë, pjeshkë, banane, dardhë) dhe drithëra (tërshërë, grurë). Nuk ka sheqer ose kripë, pa proteina qumështi, pa maja, pa vezë, pa laktozë, pa gluten. Me cilësinë më të lartë organike nën certifikimin Demeter. 

I përshtatshëm për fëmijë mbi 8 muaj.

 


Shpërndaje