HAIRFOLLIC Man 60Tab
VITABIOTICS

HAIRFOLLIC Man 60Tab

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 6,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Tabletat Bio-Active Vitabiotics Hairfollic Man janë të përbëra nga lëndë ushqyese jetësore që kontribuojnë në mirëmbajtjen e rritjes normale të flokëve. Lëndët ushqyese bio-aktive janë të dobishme në ushqimin e gjëndrave të flokëve. Përveç kësaj, kjo shtesë është e njohur për të përmirësuar lëkurën e përgjithshme dhe për të promovuar thonjtë e shëndetshëm. Për më tepër, kjo shtesë me bazë lëndë ushqyese zvogëlon lodhjen dhe mërzitjen duke rritur vitalitetin.

                       Shpërndaje