Grintuss Poliresin Adulti
Aboca

Grintuss Poliresin Adulti

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,690.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Aboca Grintuss Adult është një shurup kolle krejtësisht natyral, i indikuar për trajtimin e kollës tek të rriturit dhe fëmijët mbi 12 vjeç. Përmban mjaltë dhe ekstrakte të bimëve medicinale dhe nuk ka substanca sintetike. Mund të përdoret gjithashtu nga të sëmurët nga celiak. Formulimi i shurupit të kollës Aboca Grintuss Adult përmban mjaltë dhe ekstrakte të marra nga bimë medicinale, të tilla si grindelia, delli dhe helikriza. Shurupi ngjitet në mukozën e fytit duke formuar një film mbrojtës shumë të hollë që qetëson acarimin; mban membranat e mukozës të hidratuara dhe zvogëlon fërkimin në faring që shkakton kollitje. 

 Ka një shije veçanërisht të këndshme falë mjaltit dhe vajrave thelbësorë të pranishëm në formulimin e tij. Në dispozicion në shishe prej 180 gramësh (rreth 132 ml), me lugë matëse.
Shpërndaje