Golapiol Spraj për fytin
Antipiol

Golapiol Spraj për fytin

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 450.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ekstrakti hidroalkoolik i Propolisit (98.8%) përmban bioflavonoide në sasi optimale duke ofruar një veprim të fortë antibakterial dhe antiinflamator. E pajisur me një nebulizer të dozuar paraprakisht është praktike dhe e lehtë për t’u përdorur në sajë të kanulës së rregullueshme 360°. Nuk përmban gaz propulues.
    Shpërndaje