Golapiol Junior Spraj për fytin për fëmijë
Antipiol

Golapiol Junior Spraj për fytin për fëmijë

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 640.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Virtytet e dobishme të Propolis, një antibiotik i vërtetë natyror i aftë për të stimuluar mbrojtjen e trupit, në paketim praktik spraj, pa alkool dhe me një shije të lezetshme të luleshtrydheve. I përshtatshëm për fëmijët, me veprim antibakterial dhe antiinflamator në kavitetin e gojës dhe në fyt. Me nebulizer të dozuar paraprakisht dhe  kanulë 360°, lejon një aplikim direkt në pjesën e prekur.

       


      Shpërndaje