Golamir Tavolette
Aboca

Golamir Tavolette

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,105.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Golamir qetëson dhimbjen dhe acarimin duke mbrojtur mukozën orofaringeale. Golamir  falë kompleksit molekular të bimës ActiFilm DOL vepron në dhimbje, djegie dhe vështirësi në gëlltitje, duke mbrojtur mukozën nga faktorët që shkaktojnë acarim. ActiFilm DOL, i përbërë nga taninet, rrëshirat, polisakaridet dhe flavonoidet, formon një film me efekt barrierë, me një veprim të dyfishtë: mbron sipërfaqen e mukozës dhe normalizon membranën e mukozës. Vajrat thelbësorë të Eukalipt dhe Mint japin një efekt freskues. Produkti është pa gluten dhe ka një shije të këndshme.

E dobishme në rast të dhimbjeve të fytit që mund të shkaktohen nga agjentë të jashtëm (viruse, baktere, alergjene, tym, smog, pluhur). Produkti është gjithashtu i përshtatshëm për kushtet e ftohjes ku sekrecionet e hundës që zbresin në fyt mund të shkaktojnë acarim. I përshtatshëm për të rriturit dhe fëmijët nga mosha 6 vjeç.

 


Shpërndaje