Golamir Spray Alcohol Free 30ml
Aboca

Golamir Spray Alcohol Free 30ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,550.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

 Aboca Golamir 2Act është një spraj pa alkool për fytin që qetëson dhimbjen dhe acarimin ndërsa mbron mukozën e gojës. Indikohet në rastet e dhimbjes së fytit të shkaktuar nga faktorë të jashtëm (nga viruset, bakteret, alergjenët, tymi, smogu, pluhuri). Produkti është gjithashtu i përshtatshëm për ftohjet në të cilat sekrecionet e hundës zbresin në fyt dhe shkaktojnë acarim. Falë kompleksit molekular të bimës ActiFilm DOL produkti vepron në dhimbje, ndjesi djegieje dhe vështirësi në gëlltitje, ndërsa mbron mukozën nga irrituesit. ActiFilm DOL, i cili përbëhet nga tanina, rrëshira, polisaharide dhe flavonoide, nga njëra anë mbron dhe nga ana tjetër normalizon mukozën. Për më tepër, vajrat thelbësorë të eukalipt dhe mentes sigurojnë një ndjesi freskuese.
Shpërndaje