Gleitgelen xhel lubrifikant
Montavit

Gleitgelen xhel lubrifikant

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 560.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Tharja vaginale prek femrat e të gjithë moshave. Në shumicën e rasteve, jep kruarje dhe djegie. Veçanërisht gjatë aktit, mund të shkaktojë dhimbje, e cila ndikon ndjeshëm në kënaqësinë.

Gleitgelen për zonën intime përdoret në rastet e tharjes vaginale duke rritur lubrifikimin e mukozës dhe vepron si lubrifikant gjatë aktit seksual. Gleitgelen vepron lokalisht dhe menjëherë.

  • Lubrifikant me bazë uji
  • I përshtatshëm me prezervativë
  • Pa hormone
  • Pa ngjyrues dhe parfum
  • I testuar bakteriologjikisht


 


Shpërndaje