Gentle Cleansing Body & Hair Gel 200ml
Mustela

Gentle Cleansing Body & Hair Gel 200ml

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,200.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ky xhel pastrues shkumues për flokët dhe trupin është ideal për banjën e fëmijës që nga dita e parë e lindjes. Kjo shampo pastron me efikasitet duke respektuar lëkurën, skalpin dhe flokët delikatë të të sapolindurit, bebes dhe fëmijës. Qetëson dhe kompenson efektet tharëse të banjës. Nuk shkakton djegie të syve. Lë një aromë unike mbi lëkurë dhe flokë. Praktik, flakoni-pompë hedh dozën e duhur për çdo përdorim.

  • Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.
  • Tolerancë e lartë kutane dhe okulare.
  • Hipoalergjenik – Formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
  • Nuk përmban – sapun, paraben, ftalate, fenoksietanol.

   Shpërndaje