Gaviscon
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Gaviscon

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 590.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Tabletat e përtypshme Gaviscon Peppermint ndihmojnë për të siguruar lehtësim efektiv të shpejtë dhe afatgjatë nga simptomat e urthit dhe tretjes së acidit.

 


Shpërndaje