Gastrotabs Rapid
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Gastrotabs Rapid

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,330.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

GASTROtabs RAPID®  është një shtesë ushqimore në formën e tabletave që kanë aftësinë të shpërbëhen dhe të treten shpejt në stomak, duke lejuar që produkti të fillojë të veprojë 1 min pas marrjes, duke ndihmuar në përmirësimin e shqetësimit në stomak që rezulton nga tretja e dobët e ushqimit dhe pijeve .

     


    Shpërndaje