Fortavit Bambini Flakon
Coli's Pharmacy & Dermo Lab

Fortavit Bambini Flakon

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,230.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Fortavit bambini me pika është një integrator ushqimor i pasur me të gjitha vitaminat e nevojshme për trupin dhe përbërësit e tjerë që shërbejnë për rritjen e fëmijës, rritjen e imunitetit të tij, daljen e dhëmbëve, kalimin e virozave në mënyrë të menjëhereshme, përmirësimin e oreksit të tij dhe ushqimin e sistemit nervor. Fortavit bambini me pika është i veçantë në familjen e tij për përmbajtjen e qumështit të freskët të bletës, mjaltin e Akacies dhe Vitaminen B5.

     


    Shpërndaje