Fillerina Crescina Regrowth Doza 1300
Fillerina Crescina Regrowth Doza 1300
Fillerina

Fillerina Crescina Regrowth Doza 1300

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 21,000.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Crescina është trajtimi i parë me ampula i fokusuar në ri-rritjen e flokëve. E formuluar për shtimin e flokëve të rinj. Një nga terapitë më inovative për trajtimine alopecise. Ajo përmban 12 molekula tromocitare. Molekulat trombocitare janë molekula natyrale që gjenden në lëkurë dhe në inde. Ushqejnë, rigjenerojnë bulbin dhe folikulin. Veprojnë në çdo nivel të bulbit, duke krijuar kushtet e përshtatshme për rritjen e flokëve dhe parandalimin e rrallimit të skalpit. Këto molekula jo vetëm nxisin shtimin qelizor, por përmirësojnë dhe aktivitetin e melanociteve dhe pigmentit. Pra, Crescina parandalon dhe shfaqjen e thinjave. Crescina është provuar që shton 41 fije për cm2. Kanë formulim specifik për meshkuj dhe femra.

Përdorimi: Një ampulë në ditë në flokë të thatë për 5 ditë në javë. Për rezultate më të mira këshillohet të përdoret për dy muaj.

Përbërësit: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Benzyl Nicotinate, Lysine Hcl, Acetyl Cysteine, Pentylene Glycol,
Benzophenone-4, Disodium Edta, Laminaria Digitata Extract, Glycyrrhetinic Acid, Menthol, Quaternium-52, Sodium Hydroxide,
Hydrolyzed Pea, Silanediol Salicylate, Glutamine, Triethanolamine, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Threonine, Serine, Allantoin,
Biotin, Propylene Glycol, Adenosine, Zinc Acetylmethionate, Hydrolyzed Rice Protein, Hematite Extract, Phosphatidylcholine,
Hydrolyzed Soy Protein, Glycoproteins, Pueraria Mirifica Root Extract, Hydrolyzed Dna, Hydrolyzed Rna, Salicylic Acid,
Eriobotrya Japonica Leaf Extract, Sodium Benzoate, Glutamic Acid, Artemia Extract, Pentapeptide-31, Ethylhexylglycerin,
Phenoxyethanol, Valine, Sodium Metabisulfite, Ci 14720, Ci 16255, Ci 19140, Ci 28440, Ci 73015.

 


Shpërndaje