Ferrodue GOCCE
Buona

Ferrodue GOCCE

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,580.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Ky suplement hekuri është i dobishëm në rastet e nevojës së shtuar ose marrjes së ulët të tij me anë të dietës. Hekuri kontribuon në zhvillimin e funksioneve konjitive normale të fëmijës. Ai gjithashtu ndihmon në formimin normal të qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës dhe ndihmon në reduktimin e ndjesisë së lodhjes dhe dobësisë. Hekuri luan një rol të rëndësishëm në mirëmbajtjen e funksioneve të sistemit imunitar por përbën dhe një nga defiçiencat më të zakonshme tek fëmijët.

Hekuri që gjendet tek Ferrodue është hekur Bis-glycinate Chelate, i përftuar me një proçes teknologjik të avancuar që garanton një tolerancë të shkëlqyer nga trakti gastrointestinal dhe një shkallë të lartë përthithjeje.
    Shpërndaje