Eucarbon
F.TRENKA

Eucarbon

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 530.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Eucarbon® është rregullues i zorrëve i përdorur tradicionalisht, i zhvilluar mbi 100 vjet më parë.
Një rregullator natyral i zorrëve dhe lehtëson simptomat e ndryshme të shkaktuara nga plogështia e zorrëve:
Eucarbon® është një ilaç natyral për kapsllëk, gazra dhe fryrje.

       


      Shpërndaje