ESI Rigenforte retard naturcaps
ESI

ESI Rigenforte retard naturcaps

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,050.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shtesë ushqimore me Biotinax (formulë e patentuar me Biotinë, Metionina dhe Cisteina), Vitamina dhe Minerale. Eshtë zgjidhja ideale për forcimin e flokëve dhe riparuar dëmtimet e flokëve të brishtë. Kapsulat janë të përbëra nga fibra bimore, pa ngjyrues artificialë, lehtësisht të tretshme, të përshtatshëm për veganë dhe vegjetariane.   

Biotina dhe Seleniumi janë të domosdoshëm për mbajtjen e flokëve normalë. Zinku favorizon mbajtjen e flokeve dhe thonjve normale, Rame kontribuon në pigmentimin normal të flokëve. Vitamina E merr pjesë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Naturcaps Retard Bifasica: teknologjia e patentuar nga ESI, i jep mundësine organizmit të përdorë gradualisht dhe plotësisht lëndët aktive.


Shpërndaje