ESI No•Dol kapsula
ESI

ESI No•Dol kapsula

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,400.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim

Shtesë ushqimore për dhimbjet e kockave dhe muskujve.

No•Dol është një shtesë ushqimore me bazë Glukozaminë, Kondroitinë, MSM, Manganeze, Devil’s Claw dhe Aloe Barbadensis në gjendje të favorizojnë mirëqenien e shpinës, artikulacioneve dhe tendinave.

Glukozamina dhe Kondroitina janë perbërës të kërcit, Devil’s Claw është i nevojshëm për të favorizuar funksionin e kockave. Manganeze kontribuon në formimin normal  të indit lidhës dhe mbajtjen e kockave normale.


Shpërndaje