ESI No Dol Crema
ESI

ESI No Dol Crema

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 1,050.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Trajtim lokal për dhimbje artikulare dhe muskulare. I pasur me ekstrakte bimore me veprim antiinflamator, si Shelgu, Artiglio Del Deabolo dhe armika. Përdoret në dhimbje të shkaktuara nga trauma dhe inflamacione.

Shpërndaje