ESI Drimo
ESI

ESI Drimo

Translation missing: sq.products.product.regular_price Lek 850.00 Lek 0.00 Translation missing: sq.products.product.unit_price_label për
Taksa e përfshirë në çmim
Formulë zvicerane 100% bimore,me shije të ëmbël të likurizias, me bazë Sene , Mëllage dhe bimëve të tjera medicianle, që stimulojnë tretjen e ushimqimeve dhe rregullojnë funksionin fiziologjik intenstinal, duke eleminuar kapsllëkun dhe metorizmat dhe ndjesinë e fryrjes. Zgjedhja e duhur për sindromën e zorrës dembele.

Shpërndaje